Pinguin Academy
Boven het
Haagse Rattenriool, tevens bereikbaar via het
Jan Huybersplein, bevindt zich de Pinguin Academy.
Professor Das heeft hier een grote collectie aan objecten, skeletten en andere unieke items die hij gevonden heeft tijdens zijn reizen. Deze heeft hij meegenomen naar de Pinguin Academy voor onderzoek, hij krijgt hierbij hulp van zijn onderzoekers: Pinguins!
De Pinguin Academy heeft naast vitrines met bijzondere en unieke objecten, ook schoolbanken waar lessen gegeven worden! De Pinguin Academy is eigenlijk een kleinschalig museum in Den Haag. Je kan hier van alles zien en leren, zelfs onder de kleppen van de schoolbanken zitten verrassingen verstopt!
Vanuit de Pinguin Academy kan je door het huis van
Professor Das heenlopen, met nog meer unieke objecten, ook een soort museum! Tevens aangrenzend is het grote
Jan Huybersplein, hier kan je jouw expeditie door
Mappa Mundia vervolgen...!
OPTIE: Zoek je een unieke locatie voor een bedrijfsmeeting of vergadering? Het is mogelijk om de Pinguin Academy af te huren voor bijvoorbeeld bedrijfsvergaderingen, lezingen, etc. In deze zaal is tevens een groot beeldscherm aanwezig voor presentaties en iedereen kan plaats nemen in de schoolbanken! Deze ruimte is geschikt voor groepen van ongeveer 10 tot 15 personen, maximaal 20 personen.